تماس با ما

کاروما : بانک اطلاعات استخدامی و تورهای لحظه آخری آژانس ها

ضمن تشکر مجدد از بازدید شما از سايت کاروما : بانک اطلاعات استخدامی و تورهای لحظه آخری آژانس ها امید واریم که ساعات خوشي را سپري نماييدآدرس: تهران - اتوبان ستاری روبروی مجتمع کوروش ساختمان RS طبقه سوم واحد 6
تلفن تماس : 09123258159 , 09102216108, 09905449901
فکس : 09905449901
ايميل : info@karuma.ir

استخدام مدیر فنی آژانس هواپیمایی

مدیر فنی آژانس هواپیمایی یکی از سمت‌های اصلی و کلیدی در آژانس‌های مسافرتی است. حضور مدیر فنی در همه دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری ضروری است. استخدام مدیر فنی با توجه به مجوزهای بند الف و بند ب صورت می‌گیرد که دفتر خدمات گردشگری آن‌ها را دریافت کرده است.

استخدام مراکز تفریحی و توریستی


مکان‌های تفریحی و توریستی به عنوان جاذبه‌های گردشگری هم در ایجاد شغل‌های گردشگری و هم در توسعه این صنعت نقش تعیین‌کننده‌ای دارند. استخدام مراکز تفریحی و توریستی در شهرهای مختلف و متناسب با سهم بازارشان به نقش‌آفرینی در استخدام هتلداری و گردشگری می‌پردازد.

شرایط کار در آژانس هواپیمایی

دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری به عنوان بخشی فعال در استخدام کارجویان و گسترش فرصت‌های شغلی گردشگری پیشرو است. قوانین، مقررات و شرایط کار در آژانس هواپیمایی با بسیاری از مشاغل دیگر در بسیاری از جنبه‌ها مشابه و در بعضی جنبه‌ها متفاوت است.

استخدام هلدینگ‌ گردشگری

هلدینگ‌ها یا شرکت‌های مادر در استخدام گردشگری به جذب نیروهای متخصص برای کار در شرکت‌های زیرمجموعه خود می‌پردازند. این شرکت‌ها صاحب سهام مهم شرکت‌های فرعی یا زیرمجموعه خود هستند و بر آن‌ها نظارت می‌کنند. استخدام هلدینگ‌ گردشگری فرصتی برای تجربه کار در محیط‌های حرفه‌ای و بزرگ به کارکنان می‌دهند.

استخدام شرکت‌های مهاجرتی

همانطور که می‌دانید بخشی از استخدام شغل‌های گردشگری، مربوط به آژانس‌ها و شرکت‌های مهاجرتی است. این شرکت‌ها به دلیل شرایط نامناسب اقتصادی و اجتماعی این روزهای کشور از بخش‌های فعال حوزه مهاجرت و گردشگری هستند چرا که بسیاری از نیروهای کار جوان، اساتید و دانشجویان به مهاجرت روی آورده‌اند.‌

ایده‌های پولساز گردشگری

جذابیت اشتغال در صنعت توریسم و گردشگری کسب و کار مصداق‌های فراوانی را شامل می‌شود. گاهی ایده‌پردازی و ایجاد خلاقیت و نوآوری در گردشگری چنان هیجان‌‍انگیز و پربازده است که صاحبان کسب و کارها را به تکاپو می‌اندازد که در این حوزه سرمایه‌گذاری‌های چه بسا کلان انجام دهند.

پردرآمدترین شغل‌های گردشگری

اشتغال با استخدام هتلداری و گردشگری در دنیای امروز یک ایده جالب و خلاق برای نقش ‌بازی‌کردن در این صنعت است. شغل‌های گردشگری درصد قابل توجهی از سهم اشتغال نیروی کار را در سراسر جهان به خود اختصاص داده است. صنعت گردشگری نسبت به دیگر صنایع جدیدتر و نوپاتر بوده و فضا برای ارائه ایده‌های پولساز گردشگری مهیا است.

استخدام راهنمای گردشگری

راهنمای گردشگری و یا راهنمای تور گردشگری یکی از شغل‌های محبوب حوزه توریسم محسوب می‌شود. این شغل به گونه‌ای است که تور لیدر هم از سفر و مسافرت لذت می‌برد و هم به راهنمایی توریست‌ها می‌پردازد. در حقیقت یک تیر و دونشان در این کار به خوبی دیده می‌شود.>>

استخدام موزه‌ها

یکی دیگر از بخش‌های جذاب و هیجان‌انگیز صنعت گردشگری، شاغل‌شدن در موزه‌ها است. موزه‌ها به عنوان مکانی برای جمع‌آوری و نگهداری آثار باستانی بنا شده‌اند. جدا از نقش‌های قدیمی موزه که در عصر جدید موزه‌ها به عنوان مکان‌های فرهنگی شناخته می‌شوند که گردشگران را به خود جذب می‌کنند.

استخدام کارمند فروش تور

بخش تور در آژانس هواپیمایی و دفاتر خدمات مسافرتی جزو فعال‌ترین بخش‌ها بوده که خدمات شرکت را به مشتریان و مسافران عرضه می‌کند. کارمند فروش تور می‌تواند در سه بخش فروش تور داخلی، فروش تور خارجی و فروش تور ورودی فعالیت داشته باشد. بسته به فعالیت هر آژانس مسافرتی، بخش تور هم متفاوت عمل خواهد کرد.